
Met dit recept zet je binnen een handomdraai een compleet ontbijt op tafel - en dat met 8 ingrediënten!
2 stuk(s)
Croissant
2 stuk(s)
Maanzaadbroodje
4 stuk(s)
Ei
2 stuk(s)
Bosbessenconfituur
2 plak(ken)
Belegen kaassneetjes
1 stuk(s)
Appel
3 tl
Gemalen kaneel
200 gram
Biologische volle yoghurt
Verwarm de oven voor op 210 graden. Verwijder het klokhuis van de appel en snijd de appel in plakken.
Zorg dat de eieren net onder water staan in een steelpan met deksel. Breng, afgedekt, aan de kook en kook de eieren 6 minuten (zie Tip). Spoel onder koud water.
Tip: Kook de eieren 6 minuten als je van een zachtgekookt ei houdt. Heb je liever een hardgekookt ei? Kook het dan 10 minuten.
Bak de croissants en kaiserbroodjes 6 - 8 minuten in de oven.
Verdeel de croissants en de kaiserbroodjes over de borden. Leg de kaasplakken en jam ernaast. Verdeel de yoghurt over 2 kommen en leg de plakken appel erbovenop. Bestrooi met 1 tl kaneel per persoon (zie Tip). Serveer de gekookte eieren in eierdoppen.
Tip: Houd je van zoet? Voeg eventueel wat honing toe naar smaak.